Trainingsschema

Dit schema loopt van 10-6-2024 t/m 14-6-2024
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 18:00 Jongens O7-1 Joep Kallenbach
Steijn Uphoff
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:00 Jongens O8-1 Petra Icks - van Gerven
Hanneke van Gerven
Aimée Bastiaans
Danique van Bergen
Veld 5 (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:00 Jongens O8-2 Hanneke van Gerven
Aimée Bastiaans
Danique van Bergen
Veld 5 (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:00 Jongens O9-1 Martijn Kursten Veld 5 (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:00 Meisjes O7-1 Suze Lina
Trijntje Nellissen
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - B
17:00 - 18:00 Meisjes O7-2 Bart Laumans
Feline Umlauf
Fleur Billekens
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:00 Meisjes O7-3 MIX Joep Kallenbach
Steijn Uphoff
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:00 Meisjes O8-1 Bart Laumans
Feline Umlauf
Fleur Billekens
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:00 Meisjes O8-2 Mijntje Meijers
Sophie van der Sanden
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:00 Meisjes O8-3 Suze Lina
Trijntje Nellissen
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - B
17:00 - 18:00 Meisjes O8-4 Hanneke Jessen
Veroniek Wijnen-Stelder
Lisa Brugmans
Merel van Beek
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:00 Meisjes O8-5 Hanneke Jessen
Veroniek Wijnen-Stelder
Lisa Brugmans
Merel van Beek
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:00 Meisjes O8-6 Mijntje Meijers
Sophie van der Sanden
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:00 Meisjes O8-7 Lynn Borgemeester
Elles Borgemeester
Kiona op de Laak
Luna Evers
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:00 Meisjes O8-8 Elles Borgemeester
Kiona op de Laak
Luna Evers
Lynn Borgemeester
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:00 Meisjes O9-1 Ymke Vrijmoed - Göbbels
Mila Linck
Pleun Cuppen
Veld 5 (Vrijenbroek) - B
17:00 - 18:00 Meisjes O9-2 Marieke Peeters-Vossen
Yfke van den Ham
Veld 5 (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:00 Meisjes O9-3 Yfke van den Ham
Marieke Peeters-Vossen
Veld 5 (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:00 Meisjes O9-4 Mila Linck
Pleun Cuppen
Ymke Vrijmoed - Göbbels
Veld 5 (Vrijenbroek) - B
18:00 - 19:30 Jongens O10-1 Kayden Stoffels
René van Rensen
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - AB O12-TOERNOOI
18:00 - 19:30 Jongens O10-2 Nicole Peters Veld 2 Burgstate (Vrijenbroek) - AB O12-TOERNOOI
18:00 - 19:30 Meisjes O10-1 Chris Bovers Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD O12-TOERNOOI
18:00 - 19:30 Meisjes O10-2 Ruud Wolbertus
Juulke Zanders
Veld 2 Burgstate (Vrijenbroek) - CD O12-TOERNOOI
18:00 - 19:30 Meisjes O10-3 Jolanda Smulders
Esmae Risakotta
Isabel Steenhuis
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - CD O12-TOERNOOI
18:00 - 19:30 Meisjes O10-4 Pieter Zwakman Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB O12-TOERNOOI
18:00 - 19:30 Meisjes O10-5 Nina Blok Veld 4 (Vrijenbroek) - CD O12-TOERNOOI
18:00 - 19:30 Meisjes O10-6 Silke Ernst Veld 4 (Vrijenbroek) - AB O12-TOERNOOI
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
17:00 - 19:30 Fysiocentrum Tegelen Trainingsgroep Veld 4 (Vrijenbroek) - D
19:30 - 21:00 Heren 2 Moses Kagochi Veld 4 (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Koen Beelen
Nieke Laumans
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek)
20:00 - 21:30 Dames 2 Ron van Weerdt Veld 4 (Vrijenbroek) - CD
20:00 - 21:30 Dames 4 Veld 2 Burgstate (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 21:30 Dames 6 Patrick Roorda Veld 2 Burgstate (Vrijenbroek) - CD
20:00 - 22:00 Heren 1 Floris van de Ven
Job Baeten
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek)
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Funkey Jan Brouwers Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
16:00 - 16:59 Hockeyschool Marieke Peeters-Vossen Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
17:00 - 18:15 Jongens O10-1 Petra Icks - van Gerven
Johan de Groot
Veld 5 (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:15 Jongens O10-2 Kayden Stoffels
Vincent Bisschops
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - B
17:00 - 18:00 Jongens O7-1 Joep Kallenbach
Dieuwke Baeten
Thuur Allers
Veld 2 Burgstate (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:00 Jongens O8-1 Niels Berendsen
Sjoerd Timmermans
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:00 Jongens O8-2 Niels Berendsen
Sjoerd Timmermans
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:00 Jongens O9-1 Martijn Kursten
Bao van Helvoirt
Floris van de Ven
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:15 Meisjes O10-1 Marc van der Sommen
Luca Merkx
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:15 Meisjes O10-2 Randy Schell Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:15 Meisjes O10-3 Esmae Risakotta
Isabel Steenhuis
Veld 5 (Vrijenbroek) - B
17:00 - 18:15 Meisjes O10-4 Joop Allers
Babak Conijn
Tim Versteilen
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:15 Meisjes O10-5 Nina Blok Veld 5 (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:15 Meisjes O10-6 Renée Vercoulen
Sem Peelen
Veld 5 (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:00 Meisjes O7-1 Annemijn Rutten
Daan van Kempen
Luut van Megen
Martijn Rutten
Veld 2 Burgstate (Vrijenbroek) - B
17:00 - 18:00 Meisjes O7-2 Bart Laumans Veld 2 Burgstate (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:00 Meisjes O7-3 MIX Dieuwke Baeten
Joep Kallenbach
Thuur Allers
Veld 2 Burgstate (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:00 Meisjes O8-1 Bart Laumans Veld 2 Burgstate (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:00 Meisjes O8-2 Mijntje Meijers
Sophie van der Sanden
Veld 2 Burgstate (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:00 Meisjes O8-3 Annemijn Rutten
Martijn Rutten
Daan van Kempen
Luut van Megen
Veld 2 Burgstate (Vrijenbroek) - B
17:00 - 18:00 Meisjes O8-4 Eefje Raedts
Bo Schouwenberg
Nienke van der Ven
Veld 2 Burgstate (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:00 Meisjes O8-5 Bo Schouwenberg
Eefje Raedts
Nienke van der Ven
Veld 2 Burgstate (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:00 Meisjes O8-6 Mijntje Meijers
Sophie van der Sanden
Veld 2 Burgstate (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:00 Meisjes O8-7 Elles Borgemeester
Kiona op de Laak
Lynn Borgemeester
Veld 2 Burgstate (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:00 Meisjes O8-8 Elles Borgemeester
Kiona op de Laak
Lynn Borgemeester
Veld 2 Burgstate (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:00 Meisjes O9-1 Annefloor van Benthem
Marieke Peeters-Vossen
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - B
17:00 - 18:00 Meisjes O9-2 Eef Hillebrandt
Janneke Holten
Lotte Hesen
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:00 Meisjes O9-3 Eef Hillebrandt
Janneke Holten
Lotte Hesen
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:00 Meisjes O9-4 Annefloor van Benthem
Marieke Peeters-Vossen
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - B
20:00 - 21:30 Dames 3 Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 21:30 Dames 30-1 Ron van Weerdt Veld 4 (Vrijenbroek) - CD
20:00 - 21:30 Dames 30-2 Veld 4 (Vrijenbroek) - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
20:00 - 21:30 Trainingsgroep Veld 5 (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Koen Beelen
Nieke Laumans
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek)
20:00 - 22:00 Dames 2 Ron van Weerdt
Maurice Veltmeijer
Veld 4 (Vrijenbroek) - CD
20:00 - 21:30 Dames 30-1 Veld 5 (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 21:30 Dames 5 Caspar Laumans
Mart Bellen
Yolanda Doensen-Sniekers
Veld 2 Burgstate (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 22:00 Heren 1 Job Baeten
Joost Cornet
Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek)
20:00 - 22:00 Heren 2 Moses Kagochi Veld 4 (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 21:30 Heren 45-1 Veld 5 (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 21:30 Heren 45-2 Veld 5 (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 21:30 Heren 7 Veld 5 (Vrijenbroek) - CD
21:30 - 22:45 Heren 30-1 Dries Stroeken Veld 2 Burgstate (Vrijenbroek) - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
20:00 - 21:30 Dames 3 Veld 4 (Vrijenbroek) - CD
20:00 - 21:30 Heren 4 Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - AB
20:00 - 21:30 Heren 5 Daan de Brouwer Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) - CD