Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Nieke Laumans
Trainer Nieke Laumans
Assistent trainer Kim Peters
Assistent trainer Floris van de Ven
Teammanager Floor Vossen
Scheidscoördinator Floor Vossen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Berkel-Enschot D1 Geel-Zwart D1 12:45
Best D1 Geldrop D1 12:45
HCAS D1 Maastricht D1 12:45
HOD D1 Delta Venlo D1 12:45
Hopbel D1 Weert D1 12:45
MEP D1 Rosmalen D1 12:45

Verslagen

Trainingen

Hoofdschema
Maandag 20:15 u. 21:30 u. Veld 5 (Maassenhof) Nieke Laumans
Woensdag 20:00 u. 22:00 u. Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) Nieke Laumans
Vrijdag 20:00 u. 22:00 u. Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) Nieke Laumans

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Rosmalen D1 4 10 3 1 0
2 HOD D1 4 9 3 0 1
3 Geldrop D1 4 8 2 2 0
4 Delta Venlo D1 4 7 2 1 1
5 Maastricht D1 4 6 2 0 2
6 Best D1 4 6 2 0 2
7 HCAS D1 4 5 1 2 1
8 Hopbel D1 4 4 1 1 2
9 Geel-Zwart D1 4 4 1 1 2
10 MEP D1 4 4 1 1 2
11 Berkel-Enschot D1 4 3 1 0 3
12 Weert D1 4 1 0 1 3

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 okt H.O.D. D1 12:45 uit
11 okt Berkel Enschot Berkel-Enschot D1 12:45 thuis - Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek)
25 okt MHC Best D1 n.n.b uit
1 nov HCAS D1 n.n.b thuis
8 nov SMHC De Hopbel D1 12:45 uit
15 nov Maastrichtse Hockey Club MHC D1 n.n.b thuis
22 nov Hockey Geldrop D1 n.n.b uit
7 mrt V.M.H.C. Geel-Zwart D1 n.n.b uit
14 mrt HV Weert D1 n.n.b thuis
21 mrt Rosmalen D1 n.n.b thuis
28 mrt MHC MEP D1 n.n.b uit
3 apr H.O.D. D1 n.n.b thuis
11 apr Berkel Enschot D1 n.n.b uit
18 apr MHC Best D1 n.n.b thuis
25 apr HCAS D1 n.n.b uit
2 mei SMHC De Hopbel D1 n.n.b thuis
9 mei Maastrichtse Hockey Club MHC D1 n.n.b uit
16 mei Hockey Geldrop D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Rosmalen D1 Geldrop D1 1-1
MEP D1 Maastricht D1 5-4
Delta Venlo D1 Geel-Zwart D1 1-1
HOD D1 Hopbel D1 5-1
Best D1 Weert D1 4-2
Berkel-Enschot D1 HCAS D1 1-0
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Hopbel D1 Berkel-Enschot D1 6-0
Geldrop D1 MEP D1 1-1
Weert D1 Delta Venlo D1 2-4
Maastricht D1 HOD D1 2-5
HCAS D1 Best D1 5-2
Geel-Zwart D1 Rosmalen D1 2-3
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Berkel-Enschot D1 Maastricht D1 3-4
Rosmalen D1 Delta Venlo D1 3-2
HCAS D1 Weert D1 5-5
HOD D1 Geldrop D1 1-3
Best D1 Hopbel D1 2-1
MEP D1 Geel-Zwart D1 0-2
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Maastricht D1 Best D1 3-1
Delta Venlo D1 MEP D1 3-1
Weert D1 Rosmalen D1 2-3
Geldrop D1 Berkel-Enschot D1 5-0
Geel-Zwart D1 HOD D1 1-3
Hopbel D1 HCAS D1 2-2