Zaal Dames 2

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Anne van Wijlick
Trainer Ron van Weerdt
Teammanager Marc op het Veld
Lijncoördinator Marjolein Uphoff-Raaijmakers
Scheidscoördinator Marc op het Veld

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Delta Venlo D2 Cranendonck D1 11:30
Cranendonck D1 Eindhoven D4 12:20
Delta Venlo D2 Eindhoven D4 13:10
Best D4 Don Quishoot D4 16:45
Don Quishoot D4 Delta Venlo D4 17:35
Best D4 Delta Venlo D4 18:25

Verslagen

Trainingen

Zaalschema (Buiten) en Zaaltraining (Binnen - Week 6): (6-2-2023 tot 12-2-2023)
dinsdag 20:00 u. 21:00 u. Health & RacketClub Ron van Weerdt
donderdag 20:00 u. 21:00 u. Zaalveld 2B Buiten Ron van Weerdt

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Delta Venlo D2 10 30 10 0 0
2 Best D4 10 22 7 1 2
3 Oranje-Rood D7 12 15 4 3 5
4 Delta Venlo D4 10 14 4 2 4
5 Don Quishoot D4 10 10 3 1 6
6 Cranendonck D1 10 8 2 2 6
7 Eindhoven D4 10 4 1 1 8

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
12 feb HC Eindhoven D4 13:10 thuis
12 feb HC Cranendonck D1 11:30 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Oranje-Rood D7 Best D4 (4-4)scheduled
Eindhoven D4 Cranendonck D1 (2-2)final
Delta Venlo D2 Best D4 (2-1)scheduled
Cranendonck D1 Don Quishoot D4 (5-2)scheduled
Oranje-Rood D7 Delta Venlo D2 (2-3)scheduled
Eindhoven D4 Don Quishoot D4 (0-1)scheduled
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Don Quishoot D4 Eindhoven D4 (2-3)final
Eindhoven D4 Best D4 (1-8)final
Don Quishoot D4 Best D4 (1-6)final
Cranendonck D1 Oranje-Rood D7 (2-1)scheduled
Delta Venlo D4 Oranje-Rood D7 (5-5)scheduled
Cranendonck D1 Delta Venlo D4 (0-3)scheduled
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Don Quishoot D4 Oranje-Rood D7 (1-3)final
Oranje-Rood D7 Cranendonck D1 (2-2)final
Don Quishoot D4 Cranendonck D1 (2-1)final
Eindhoven D4 Delta Venlo D4 (2-3)final
Delta Venlo D2 Delta Venlo D4 (4-0)final
Eindhoven D4 Delta Venlo D2 (0-7)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Best D4 Eindhoven D4 (9-0)final
Eindhoven D4 Oranje-Rood D7 (1-11)scheduled
Delta Venlo D4 Delta Venlo D2 (1-5)final
Best D4 Oranje-Rood D7 (8-2)scheduled
Don Quishoot D4 Delta Venlo D2 (0-7)final
Delta Venlo D4 Don Quishoot D4 (2-2)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Delta Venlo D4 Best D4 (2-4)final
Delta Venlo D2 Don Quishoot D4 (6-1)final
Oranje-Rood D7 Don Quishoot D4 (3-4)final
Best D4 Cranendonck D1 (10-1)final
Delta Venlo D4 Cranendonck D1 (5-2)final
Delta Venlo D2 Oranje-Rood D7 (5-0)final
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
Cranendonck D1 Delta Venlo D2 (0-7)final
Oranje-Rood D7 Delta Venlo D4 (4-1)final
Best D4 Delta Venlo D2 (3-4)final
Delta Venlo D4 Eindhoven D4 (4-1)final
Cranendonck D1 Best D4 (1-11)final
Oranje-Rood D7 Eindhoven D4 (2-0)final