Zaal Meisjes O14-4

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Inke de Gruyter
Assistent coach Jan-Willem Elshof
Trainer Marleen Heuvelmans-Jacobs
Trainer Ron van Weerdt
Teammanager Maartje Lantermann-Vaessen
Lijncoördinator Marjoleine Schouten-van Helden

Aankomende speelronde

Verslagen

Trainingen

Zaalschema (Buiten) en Zaaltraining (Binnen - Week 6): (6-2-2023 tot 12-2-2023)
maandag 20:00 u. 21:00 u. Zaalveld 2A Buiten Marleen Heuvelmans-Jacobs
woensdag 17:00 u. 18:00 u. Health & RacketClub Ron van Weerdt

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Deurne MO14-1 10 26 8 2 0
2 Hockeer MO14-1 10 24 7 3 0
3 Delta Venlo MO14-4 10 12 3 3 4
4 Oranje-Rood MO14-7 10 10 3 1 6
5 Maastricht MO14-4 10 9 3 0 7
6 Cranendonck MO14-1 10 4 1 1 8

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 4 DECEMBER 2022
Maastricht MO14-4 Deurne MO14-1 (0-4)final
Hockeer MO14-1 Deurne MO14-1 (1-1)final
Delta Venlo MO14-4 Hockeer MO14-1 (0-2)final
Maastricht MO14-4 Delta Venlo MO14-4 (4-2)final
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Deurne MO14-1 Oranje-Rood MO14-7 (8-0)final
Maastricht MO14-4 Oranje-Rood MO14-7 (2-3)final
Deurne MO14-1 Maastricht MO14-4 (4-0)final
Hockeer MO14-1 Delta Venlo MO14-4 (4-4)final
Delta Venlo MO14-4 Cranendonck MO14-1 (4-1)final
Hockeer MO14-1 Cranendonck MO14-1 (4-1)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Oranje-Rood MO14-7 Hockeer MO14-1 (1-4)scheduled
Deurne MO14-1 Hockeer MO14-1 (5-5)final
Cranendonck MO14-1 Deurne MO14-1 (2-8)final
Oranje-Rood MO14-7 Cranendonck MO14-1 (6-5)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Deurne MO14-1 Cranendonck MO14-1 (2-1)final
Cranendonck MO14-1 Delta Venlo MO14-4 (4-4)final
Deurne MO14-1 Delta Venlo MO14-4 (7-2)final
Hockeer MO14-1 Maastricht MO14-4 (5-1)final
Oranje-Rood MO14-7 Maastricht MO14-4 (4-0)final
Hockeer MO14-1 Oranje-Rood MO14-7 (4-2)final
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Cranendonck MO14-1 Oranje-Rood MO14-7 (4-1)final
Oranje-Rood MO14-7 Delta Venlo MO14-4 (1-1)final
Delta Venlo MO14-4 Maastricht MO14-4 (4-0)final
Cranendonck MO14-1 Maastricht MO14-4 (1-2)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
Delta Venlo MO14-4 Oranje-Rood MO14-7 (5-1)final
Oranje-Rood MO14-7 Deurne MO14-1 (4-8)final
Delta Venlo MO14-4 Deurne MO14-1 (4-6)final
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
Maastricht MO14-4 Hockeer MO14-1 (1-4)final
Cranendonck MO14-1 Hockeer MO14-1 (2-3)final
Maastricht MO14-4 Cranendonck MO14-1 (6-2)final