Zaal Meisjes O14-5

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Alexander van der Lee
Trainer Anne van Wijlick
Teammanager Angela Treuen
Lijncoördinator Marjoleine Schouten-van Helden

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Heeze MO14-1 Mierlo MO14-4 9:00
Delta Venlo MO14-5 Mierlo MO14-4 9:50
Heeze MO14-1 Delta Venlo MO14-5 10:40

Verslagen

Trainingen

Zaalschema (Buiten) en Zaaltraining (Binnen - Week 6): (6-2-2023 tot 12-2-2023)
dinsdag 18:00 u. 19:00 u. Zaalveld 2C Buiten Anne van Wijlick
vrijdag 18:00 u. 19:00 u. Health & RacketClub Anne van Wijlick

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 HCAS MO14-2 10 21 6 3 1
2 Heeze MO14-1 10 19 6 1 3
3 Peel en Maas MO14-1 10 18 5 3 2
4 Delta Venlo MO14-5 10 17 5 2 3
5 Concordia MO14-4 10 10 3 1 6
6 Weert MO14-3 12 9 2 3 7
7 Mierlo MO14-4 10 6 1 3 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
11 feb HOCKEY HEEZE MO14-1 10:40 uit
11 feb HC Mierlo MO14-4 09:50 thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Peel en Maas MO14-1 Heeze MO14-1 (1-3)final
Heeze MO14-1 HCAS MO14-2 (1-2)final
Peel en Maas MO14-1 HCAS MO14-2 (4-3)final
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Weert MO14-3 Mierlo MO14-4 (2-2)final
Concordia MO14-4 Mierlo MO14-4 (1-1)final
Weert MO14-3 Concordia MO14-4 (2-0)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Heeze MO14-1 Concordia MO14-4 (3-2)final
Concordia MO14-4 Weert MO14-3 (6-2)final
Heeze MO14-1 Weert MO14-3 (3-0)final
ZONDAG 8 JANUARI 2023
Mierlo MO14-4 Delta Venlo MO14-5 (1-8)final
Peel en Maas MO14-1 Delta Venlo MO14-5 (0-8)final
Mierlo MO14-4 Peel en Maas MO14-1 (3-5)final
ZATERDAG 14 JANUARI 2023
Delta Venlo MO14-5 HCAS MO14-2 (2-2)final
HCAS MO14-2 Concordia MO14-4 (4-2)scheduled
Delta Venlo MO14-5 Concordia MO14-4 (1-2)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Weert MO14-3 Peel en Maas MO14-1 (3-3)final
Heeze MO14-1 Peel en Maas MO14-1 (2-3)final
Weert MO14-3 Heeze MO14-1 (0-4)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Delta Venlo MO14-5 Peel en Maas MO14-1 (3-3)final
HCAS MO14-2 Heeze MO14-1 (3-3)final
Peel en Maas MO14-1 Weert MO14-3 (1-1)scheduled
Mierlo MO14-4 Heeze MO14-1 (0-1)final
Delta Venlo MO14-5 Weert MO14-3 (4-3)final
HCAS MO14-2 Mierlo MO14-4 (5-1)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
Peel en Maas MO14-1 Concordia MO14-4 (5-3)final
Mierlo MO14-4 Concordia MO14-4 (4-1)final
Peel en Maas MO14-1 Mierlo MO14-4 (8-3)final
ZONDAG 29 JANUARI 2023
HCAS MO14-2 Weert MO14-3 (3-0)final
Weert MO14-3 Delta Venlo MO14-5 (2-4)final
HCAS MO14-2 Delta Venlo MO14-5 (1-0)final
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
Mierlo MO14-4 Weert MO14-3 (1-3)final
Weert MO14-3 HCAS MO14-2 (2-3)final
Mierlo MO14-4 HCAS MO14-2 (2-2)final
Concordia MO14-4 Delta Venlo MO14-5 (2-4)final
Delta Venlo MO14-5 Heeze MO14-1 (4-5)final
Concordia MO14-4 Heeze MO14-1 (4-0)final