Zaal Meisjes O14-3

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Sjang Selen
Coach Richard van der Meij
Trainer Caspar Laumans
Teammanager Irma Hovens
Lijncoördinator Marjoleine Schouten-van Helden

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Helmond MO14-2 Mierlo MO14-1 9:00
Weert MO14-2 Venray MO14-1 9:30
Mierlo MO14-1 Eersel MO14-1 9:50
Oranje-Rood MO14-4 Venray MO14-1 10:20
Helmond MO14-2 Eersel MO14-1 10:40
Weert MO14-2 Oranje-Rood MO14-4 11:10

Verslagen

Trainingen

Zaalschema (Buiten) en Zaaltraining (Binnen - Week 6): (6-2-2023 tot 12-2-2023)
maandag 18:00 u. 19:00 u. Health & RacketClub Caspar Laumans
donderdag 17:00 u. 18:00 u. Zaalveld 2D Buiten Caspar Laumans

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Mierlo MO14-1 10 25 8 1 1
2 Helmond MO14-2 10 21 6 3 1
3 Eersel MO14-1 10 17 5 2 3
4 Venray MO14-1 10 14 4 2 4
5 Weert MO14-2 10 10 3 1 6
6 Delta Venlo MO14-3 12 9 2 3 7
7 Oranje-Rood MO14-4 10 5 1 2 7

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Oranje-Rood MO14-4 Eersel MO14-1 (3-3)scheduled
Eersel MO14-1 Weert MO14-2 (5-2)scheduled
Delta Venlo MO14-3 Helmond MO14-2 (0-6)final
Oranje-Rood MO14-4 Weert MO14-2 (5-3)final
Venray MO14-1 Helmond MO14-2 (2-2)final
Delta Venlo MO14-3 Venray MO14-1 (1-4)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
Helmond MO14-2 Venray MO14-1 (5-3)final
Venray MO14-1 Weert MO14-2 (8-2)final
Helmond MO14-2 Weert MO14-2 (1-2)final
Mierlo MO14-1 Oranje-Rood MO14-4 (7-1)final
Delta Venlo MO14-3 Oranje-Rood MO14-4 (7-5)final
Mierlo MO14-1 Delta Venlo MO14-3 (5-1)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Venray MO14-1 Eersel MO14-1 (11-2)final
Delta Venlo MO14-3 Eersel MO14-1 (7-8)final
Venray MO14-1 Delta Venlo MO14-3 (3-3)scheduled
Mierlo MO14-1 Weert MO14-2 (5-1)final
Weert MO14-2 Helmond MO14-2 (0-3)final
Mierlo MO14-1 Helmond MO14-2 (3-3)final
ZONDAG 22 JANUARI 2023
Delta Venlo MO14-3 Weert MO14-2 (4-4)final
Weert MO14-2 Mierlo MO14-1 (2-4)final
Delta Venlo MO14-3 Mierlo MO14-1 (2-3)final
Eersel MO14-1 Helmond MO14-2 (0-0)final
Helmond MO14-2 Oranje-Rood MO14-4 (5-0)final
Eersel MO14-1 Oranje-Rood MO14-4 (6-0)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
Venray MO14-1 Oranje-Rood MO14-4 (4-1)scheduled
Oranje-Rood MO14-4 Mierlo MO14-1 (0-1)scheduled
Venray MO14-1 Mierlo MO14-1 (3-5)final
Weert MO14-2 Delta Venlo MO14-3 (4-3)final
Eersel MO14-1 Delta Venlo MO14-3 (2-3)scheduled
Weert MO14-2 Eersel MO14-1 (5-2)final
ZATERDAG 4 FEBRUARI 2023
Oranje-Rood MO14-4 Delta Venlo MO14-3 (1-1)scheduled
Helmond MO14-2 Delta Venlo MO14-3 (5-3)scheduled
Oranje-Rood MO14-4 Helmond MO14-2 (3-4)final
ZONDAG 5 FEBRUARI 2023
Eersel MO14-1 Mierlo MO14-1 (3-2)final
Mierlo MO14-1 Venray MO14-1 (4-2)final
Eersel MO14-1 Venray MO14-1 (4-3)final