Zaal Meisjes O16-6

Ondersteuning

Functie Naam
Trainer Ron van Weerdt
Trainer Anne van Wijlick
Teammanager Angela Pijnenburg
Lijncoördinator Danielle van Stralen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Mierlo MO16-4 Geel-Zwart MO16-4 18:10
Geel-Zwart MO16-4 Oranje-Rood MO16-10 19:00
Mierlo MO16-4 Oranje-Rood MO16-10 19:50

Verslagen

Trainingen

Zaalschema (Buiten) en Zaaltraining (Binnen - Week 6): (6-2-2023 tot 12-2-2023)
dinsdag 19:00 u. 20:00 u. Health & RacketClub Ron van Weerdt
woensdag 20:00 u. 21:00 u. Zaalveld 2D Buiten Anne van Wijlick

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Mierlo MO16-4 10 23 7 2 1
2 HDL MO16-2 12 18 6 0 6
3 Oranje-Rood MO16-10 10 17 5 2 3
4 Delta Venlo MO16-6 12 16 5 1 6
5 Boxmeer MO16-3 12 16 5 1 6
6 Geel-Zwart MO16-4 10 13 4 1 5
7 Venray MO16-2 12 10 3 1 8

Wedstrijden

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 10 DECEMBER 2022
Mierlo MO16-4 Delta Venlo MO16-6 (2-1)final
Delta Venlo MO16-6 HDL MO16-2 (6-1)final
Mierlo MO16-4 HDL MO16-2 (6-2)final
ZONDAG 11 DECEMBER 2022
Boxmeer MO16-3 Venray MO16-2 (2-1)scheduled
Venray MO16-2 Geel-Zwart MO16-4 (4-3)scheduled
Boxmeer MO16-3 Geel-Zwart MO16-4 (3-4)final
ZATERDAG 17 DECEMBER 2022
Geel-Zwart MO16-4 Venray MO16-2 (1-1)scheduled
Venray MO16-2 Delta Venlo MO16-6 (3-1)scheduled
Geel-Zwart MO16-4 Delta Venlo MO16-6 (1-7)final
ZONDAG 18 DECEMBER 2022
Oranje-Rood MO16-10 Mierlo MO16-4 (3-3)final
Boxmeer MO16-3 Mierlo MO16-4 (0-4)final
Oranje-Rood MO16-10 Boxmeer MO16-3 (4-4)final
ZATERDAG 7 JANUARI 2023
HDL MO16-2 Mierlo MO16-4 (1-12)final
Mierlo MO16-4 Venray MO16-2 (7-0)scheduled
HDL MO16-2 Venray MO16-2 (4-2)scheduled
ZONDAG 8 JANUARI 2023
HDL MO16-2 Boxmeer MO16-3 (4-6)final
Delta Venlo MO16-6 Boxmeer MO16-3 (3-1)scheduled
HDL MO16-2 Delta Venlo MO16-6 (2-1)final
ZONDAG 15 JANUARI 2023
Boxmeer MO16-3 Delta Venlo MO16-6 (4-3)scheduled
Oranje-Rood MO16-10 Delta Venlo MO16-6 (2-1)final
Boxmeer MO16-3 Oranje-Rood MO16-10 (1-0)scheduled
ZATERDAG 21 JANUARI 2023
Venray MO16-2 Boxmeer MO16-3 (1-4)scheduled
Mierlo MO16-4 Boxmeer MO16-3 (4-1)final
Venray MO16-2 Mierlo MO16-4 (1-6)scheduled
Oranje-Rood MO16-10 HDL MO16-2 (2-1)final
HDL MO16-2 Geel-Zwart MO16-4 (3-2)scheduled
Oranje-Rood MO16-10 Geel-Zwart MO16-4 (3-2)final
ZATERDAG 28 JANUARI 2023
Venray MO16-2 Oranje-Rood MO16-10 (5-1)scheduled
HDL MO16-2 Oranje-Rood MO16-10 (4-2)final
Venray MO16-2 HDL MO16-2 (0-3)scheduled
ZONDAG 29 JANUARI 2023
Delta Venlo MO16-6 Geel-Zwart MO16-4 (3-0)final
Geel-Zwart MO16-4 Mierlo MO16-4 (4-2)scheduled
Delta Venlo MO16-6 Mierlo MO16-4 (2-2)final
ZATERDAG 4 FEBRUARI 2023
Delta Venlo MO16-6 Oranje-Rood MO16-10 (3-4)final
Oranje-Rood MO16-10 Venray MO16-2 (3-1)scheduled
Delta Venlo MO16-6 Venray MO16-2 (8-1)scheduled
Geel-Zwart MO16-4 HDL MO16-2 (4-3)final
Boxmeer MO16-3 HDL MO16-2 (1-3)final
Geel-Zwart MO16-4 Boxmeer MO16-3 (5-2)final