Meisjes O18-4

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Petra Sachs-Wissingh
Coach Mieke Vissers
Trainer Sebastiaan van Benthem
Trainer Anne van Wijlick
Teammanager Mieke Vissers
Lijncoördinator Petra Sachs-Wissingh
Lijncoördinator Danielle van Stralen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Nova MO18-1 Delta Venlo MO18-4 12:00
Delta Venlo MO18-7 Sjinborn/Meerssen MO18-1 12:30
Horst MO18-2 Weert MO18-3 14:00
Scoop MO18-3 Peel en Maas MO18-1 14:15

Verslagen

Trainingen

Lenteperiode: (15-2-2024 tot 9-6-2024)
Dinsdag 20:00 u. 21:30 u. Veld 5 (Vrijenbroek) (CD) Sebastiaan van Benthem
Donderdag 18:30 u. 20:00 u. Veld 5 (Vrijenbroek) (AB) Anne van Wijlick

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Delta Venlo MO18-4 5 15 5 0 0
2 Nova MO18-1 5 11 3 2 0
3 Peel en Maas MO18-1 5 7 2 1 2
4 Weert MO18-3 5 7 2 1 2
5 Sjinborn/Meerssen MO18-1 5 6 2 0 3
6 Delta Venlo MO18-7 5 5 1 2 2
7 Scoop MO18-3 5 3 1 0 4
8 Horst MO18-2 5 3 1 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 mrt HC Nova MO18-1 12:00 uit
9 mrt HC Scoop MO18-3 15:35 thuis - Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek)
16 mrt HV Weert MO18-3 13:15 thuis - Veld 5 (Vrijenbroek)
23 mrt HC Delta Venlo MO18-7 14:30 uit
30 mrt Sjinborn MO18-1 n.n.b thuis
6 apr HC Horst MO18-2 13:00 uit
13 apr Hockeyclub Peel & Maas MO18-1 n.n.b thuis
20 apr HC Nova MO18-1 n.n.b thuis
11 mei HC Scoop MO18-3 12:15 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Weert MO18-3 Delta Venlo MO18-4 (2-6)final
Nova MO18-1 Sjinborn/Meerssen MO18-1 (3-2)final
Delta Venlo MO18-7 Scoop MO18-3 (4-1)final
Horst MO18-2 Peel en Maas MO18-1 (1-2)final
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Sjinborn/Meerssen MO18-1 Weert MO18-3 (8-1)final
Peel en Maas MO18-1 Nova MO18-1 (0-0)final
Scoop MO18-3 Horst MO18-2 (7-3)final
Delta Venlo MO18-4 Delta Venlo MO18-7 (4-1)final
VRIJDAG 10 NOVEMBER 2023
Horst MO18-2 Delta Venlo MO18-7 (2-0)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Nova MO18-1 Scoop MO18-3 (4-1)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Peel en Maas MO18-1 Sjinborn/Meerssen MO18-1 (2-0)final
Scoop MO18-3 Weert MO18-3 (1-4)final
Delta Venlo MO18-4 Horst MO18-2 (6-0)final
MAANDAG 20 NOVEMBER 2023
Weert MO18-3 Peel en Maas MO18-1 (1-0)scheduled
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Weert MO18-3 Delta Venlo MO18-7 (0-0)final
Nova MO18-1 Horst MO18-2 (9-0)final
Peel en Maas MO18-1 Delta Venlo MO18-4 (1-5)final
Sjinborn/Meerssen MO18-1 Scoop MO18-3 (6-0)final
ZONDAG 26 NOVEMBER 2023
Sjinborn/Meerssen MO18-1 Delta Venlo MO18-4 (0-5)final
ZATERDAG 24 FEBRUARI 2024
Delta Venlo MO18-7 Nova MO18-1 (1-1)final