Meisjes O18-6

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Lotte Schouren
Coach Max Tenhagen
Trainer Marleen Heuvelmans-Jacobs
Trainer Bas Muijsenberg
Teammanager Marleen Heuvelmans-Jacobs
Lijncoördinator Petra Sachs-Wissingh
Lijncoördinator Danielle van Stralen

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Den Bosch MO18-3 Son MO18-1 10:00
Hopbel MO18-1 Delta Venlo MO18-6 13:30
Dommel MO18-1 Berlicum MO18-2 14:45
Oedenrode MO18-1 Uden MO18-1 14:45

Verslagen

Trainingen

Lenteperiode: (15-2-2024 tot 9-6-2024)
Maandag 20:00 u. 21:30 u. Veld 3 VidaXL (Vrijenbroek) (CD) Bas Muijsenberg
Woensdag 18:30 u. 20:00 u. Veld 5 (Vrijenbroek) (CD) Marleen Heuvelmans-Jacobs

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Oedenrode MO18-1 5 12 4 0 1
2 Uden MO18-1 5 8 2 2 1
3 Delta Venlo MO18-6 5 8 2 2 1
4 Son MO18-1 4 7 2 1 1
5 Hopbel MO18-1 4 6 2 0 2
6 Den Bosch MO18-3 5 6 2 0 3
7 Dommel MO18-1 5 4 1 1 3
8 Berlicum MO18-2 5 3 1 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
2 mrt SMHC De Hopbel MO18-1 13:30 uit
9 mrt MHCdeDommel MO18-1 14:30 thuis - Veld 4 (Vrijenbroek)
16 mrt Hockeyclub 's-Hertogenbosch MO18-3 14:30 thuis - Veld 4 (Vrijenbroek)
23 mrt Sint Oedenrode MO18-1 14:45 uit
30 mrt HTCSON Hockey MO18-1 n.n.b thuis
6 apr Hockeyclub Berlicum MO18-2 12:30 uit
13 apr Hockey Club Uden MO18-1 14:15 uit
20 apr SMHC De Hopbel MO18-1 n.n.b thuis
11 mei MHCdeDommel MO18-1 12:00 uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZATERDAG 28 OKTOBER 2023
Den Bosch MO18-3 Delta Venlo MO18-6 (2-0)final
Dommel MO18-1 Hopbel MO18-1 (2-1)final
Son MO18-1 Uden MO18-1 (1-3)final
Oedenrode MO18-1 Berlicum MO18-2 (1-0)scheduled
ZATERDAG 4 NOVEMBER 2023
Berlicum MO18-2 Son MO18-1 (0-3)final
Uden MO18-1 Dommel MO18-1 (1-1)final
Hopbel MO18-1 Den Bosch MO18-3 (1-0)final
Delta Venlo MO18-6 Oedenrode MO18-1 (3-2)scheduled
WOENSDAG 8 NOVEMBER 2023
Den Bosch MO18-3 Dommel MO18-1 (4-2)final
ZATERDAG 11 NOVEMBER 2023
Son MO18-1 Delta Venlo MO18-6 (2-2)final
WOENSDAG 15 NOVEMBER 2023
Berlicum MO18-2 Uden MO18-1 (1-0)final
ZATERDAG 18 NOVEMBER 2023
Delta Venlo MO18-6 Berlicum MO18-2 (1-0)final
Dommel MO18-1 Oedenrode MO18-1 (0-2)scheduled
Uden MO18-1 Den Bosch MO18-3 (1-0)final
MAANDAG 20 NOVEMBER 2023
Oedenrode MO18-1 Hopbel MO18-1 (4-3)scheduled
ZATERDAG 25 NOVEMBER 2023
Berlicum MO18-2 Hopbel MO18-1 (1-3)final
Son MO18-1 Dommel MO18-1 (2-1)final
Delta Venlo MO18-6 Uden MO18-1 (1-1)final
Oedenrode MO18-1 Den Bosch MO18-3 (2-0)final