Dames 3

Ondersteuning

Functie Naam
Aanvoerder Veronique Quicken
Asst. aanvoerder Marése Hasselmann-Faassen
Trainer Leo Nefkens
Teammanager Floor Lamers
Scheidscoördinator Yvette van de Ven
Tapcoördinator Yvette van de Ven

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Boxmeer D2-O Oranje-Rood D4 10:45
Don Quishoot D2-O Best D2 10:45
Eindhoven D3 MEP D2 12:45
Maastricht D2-O Delta Venlo D3 10:30
Oranje-Rood D5 Oranje-Rood D3 12:45
Weert D2-O Den Bosch D2-O 10:00

Verslagen

Trainingen

Hoofdschema
Dinsdag 20:00 u. 21:30 u. Veld 7 (Herungerberg) (AB) Leo Nefkens

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Boxmeer D2 4 12 4 0 0
2 MEP D2 4 12 4 0 0
3 Oranje-Rood D3 4 10 3 1 0
4 Den Bosch D2 4 7 2 1 1
5 Don Quishoot D2 4 6 2 0 2
6 Maastricht D2 4 6 2 0 2
7 Oranje-Rood D4 4 6 2 0 2
8 Weert D2 4 3 1 0 3
9 Oranje-Rood D5 4 3 1 0 3
10 Delta Venlo D3 4 3 1 0 3
11 Best D2 4 3 1 0 3
12 Eindhoven D3 4 0 0 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 okt Maastrichtse Hockey Club MHC D2-O 10:30 uit
11 okt HC Eindhoven D3 13:00 thuis - Veld 3 (Vrijenbroek)
25 okt MHC Boxmeer D2 10:45 uit
1 nov MHC MEP D2 n.n.b thuis
8 nov HC Oranje Rood D4 n.n.b thuis
15 nov MHC Best D2 n.n.b uit
22 nov Hockeyclub 's-Hertogenbosch D2 n.n.b thuis
7 mrt HC Oranje Rood D3 n.n.b thuis
14 mrt HC Oranje Rood D5 n.n.b uit
21 mrt HV Weert D2 n.n.b thuis
28 mrt Don Quishoot D2 n.n.b uit
11 apr Maastrichtse Hockey Club MHC D2 n.n.b thuis
18 apr HC Eindhoven D3 n.n.b uit
25 apr MHC Boxmeer D2 n.n.b thuis
16 mei MHC MEP D2 n.n.b uit
30 mei HC Oranje Rood D4 n.n.b uit
6 jun MHC Best D2 n.n.b thuis
13 jun Hockeyclub 's-Hertogenbosch D2 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Den Bosch D2-O Best D2 2-0
Oranje-Rood D3 Delta Venlo D3 4-1
Oranje-Rood D5 MEP D2 0-1
Weert D2-O Boxmeer D2-O 0-1
Don Quishoot D2-O Eindhoven D3 3-0
Maastricht D2-O Oranje-Rood D4 2-0
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Oranje-Rood D4 Den Bosch D2-O 2-1
Eindhoven D3 Maastricht D2-O 0-1
Boxmeer D2-O Don Quishoot D2-O 4-1
MEP D2 Weert D2-O 2-0
Delta Venlo D3 Oranje-Rood D5 1-0
Best D2 Oranje-Rood D3 2-5
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Don Quishoot D2-O MEP D2 2-3
Weert D2-O Delta Venlo D3 2-0
Oranje-Rood D5 Best D2 3-1
Oranje-Rood D3 Den Bosch D2-O 0-0
Eindhoven D3 Oranje-Rood D4 2-3
Maastricht D2-O Boxmeer D2-O 3-4
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Best D2 Weert D2-O 1-0
Delta Venlo D3 Don Quishoot D2-O 0-1
MEP D2 Maastricht D2-O 2-0
Boxmeer D2-O Eindhoven D3 4-1
Oranje-Rood D4 Oranje-Rood D3 1-3
Den Bosch D2-O Oranje-Rood D5 3-0