Dames 5

Ondersteuning

Functie Naam
Coach Jimmy Hendrickx
Aanvoerder Joyce Janse
Asst. aanvoerder Yara Bellen
Trainer Jimmy Hendrickx
Scheidsco├Ârdinator Joyce Janse
Tapco├Ârdinator Joyce Janse

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Civicum D2-O Boxmeer D3 10:30
Eersel D2 Delta Venlo D5 10:30
Geldrop D4 Oranje-Rood D14 12:20
Oranje-Rood D13 Eindhoven D6 15:00
Oss D6 Peel en Maas D1 13:20
Son D2-O Uden D3 10:00

Verslagen

Trainingen

Hoofdschema
Dinsdag 20:00 u. 21:30 u. Veld 2 (Vrijenbroek) (AB) Jimmy Hendrickx
Donderdag 20:00 u. 21:30 u. Veld 6 (Maassenhof) (AB) Jimmy Hendrickx

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Uden D3 4 12 4 0 0
2 Delta Venlo D5 4 9 3 0 1
3 Oranje-Rood D13 4 9 3 0 1
4 Civicum D2 4 9 3 0 1
5 Peel en Maas D1 4 9 3 0 1
6 Eindhoven D6 4 6 2 0 2
7 Son D2 4 6 2 0 2
8 Boxmeer D3 4 5 1 2 1
9 Oranje-Rood D14 4 4 1 1 2
10 Oss D6 4 1 0 1 3
11 Geldrop D4 4 0 0 0 4
12 Eersel D2 4 0 0 0 4

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
4 okt Eersel D2 10:30 uit
11 okt HTCSON Hockey D2-O 15:00 thuis - Veld 3 (Vrijenbroek)
25 okt HC Oranje Rood D13 12:15 uit
1 nov Hockey Club Uden D3 n.n.b thuis
8 nov HC Eindhoven D6 n.n.b thuis
15 nov MHC Boxmeer D3 10:45 uit
22 nov HC Oranje Rood D14 n.n.b thuis
7 mrt Hockeyclub Peel & Maas D1 n.n.b thuis
14 mrt Oss D6 n.n.b uit
21 mrt Hockey Geldrop D4 n.n.b thuis
28 mrt C.M.H.C. CIVICUM D2 n.n.b uit
11 apr Eersel D2 n.n.b thuis
18 apr HTCSON Hockey D2 n.n.b uit
25 apr HC Oranje Rood D13 n.n.b thuis
16 mei Hockey Club Uden D3 n.n.b uit
30 mei HC Eindhoven D6 n.n.b uit
6 jun MHC Boxmeer D3 n.n.b thuis
13 jun HC Oranje Rood D14 n.n.b uit

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 6 SEPTEMBER 2020
Oranje-Rood D14 Boxmeer D3 1-1
Peel en Maas D1 Delta Venlo D5 0-8
Oss D6 Uden D3 1-11
Geldrop D4 Oranje-Rood D13 0-7
Civicum D2-O Son D2-O 6-0
Eersel D2 Eindhoven D6 0-9
ZONDAG 13 SEPTEMBER 2020
Eindhoven D6 Oranje-Rood D14 5-1
Son D2-O Eersel D2 9-2
Oranje-Rood D13 Civicum D2-O 0-1
Uden D3 Geldrop D4 10-0
Delta Venlo D5 Oss D6 9-0
Boxmeer D3 Peel en Maas D1 1-4
ZONDAG 20 SEPTEMBER 2020
Civicum D2-O Uden D3 3-4
Geldrop D4 Delta Venlo D5 0-3
Oss D6 Boxmeer D3 3-3
Peel en Maas D1 Oranje-Rood D14 4-3
Son D2-O Eindhoven D6 3-0
Eersel D2 Oranje-Rood D13 0-7
ZONDAG 27 SEPTEMBER 2020
Boxmeer D3 Geldrop D4 2-0
Delta Venlo D5 Civicum D2-O 0-4
Uden D3 Eersel D2 12-0
Oranje-Rood D13 Son D2-O 3-0
Eindhoven D6 Peel en Maas D1 0-1
Oranje-Rood D14 Oss D6 5-2