Organisatie

Algemeen Bestuur
Jeroen Bakkers Voorzitter
Thomas Vossen Vicevoorzitter
Maurice Klaassens Secretaris
Bart Allers Penningmeester
Klaas Beurskens Bestuurslid Prestatiehockey
Colette Zinken-Hendriks Bestuurslid Jongste Jeugd
Joris Verhoeckx Bestuurslid Jeugd
Jeroen Kessels Bestuurslid Senioren
Marc de Jong Bestuurslid Beheer en Accommodatie
Arbitragecommissie
Jannet Ververgaard - Fernhout Voorzitter en planning
Bram Kuipers Opleiding en begeleiding
George Savenije CS+ opleiding en begeleiding
Renee Thissen-Noten Planning
Beheer en Accommodatie
Marc de Jong Voorzitter/bestuurslid
Mat den Biesen Beheer clubhuis
Froukje Trijnes Beheer clubhuis
Mat den Biesen Reserveringen velden en clubhuis
Evenementen/activiteiten
vacature Voorzitter
Financiën
Bart Allers Penningmeester
Miek Linssen-Geijbels Lid
Jeugdcommissie
Joris Verhoeckx Voorzitter/bestuurslid
Danielle van Stralen Lijncoördinator meisjes A4 t/m A8
vacature Lijncoördinator meisjes B4 t/m B9
vacature Lijncoördinator meisjes C4 t/m C9
vacature Lijncoördinator meisjes D4 t/m D9
Sidney Langerak Lijncoördinator jongens A2 & B3, B4
Sjang Selen Lijncoördinator jongens C3, C4
vacature Lijncoordinator jongens D
Colette Zinken-Hendriks Contactpersoon nieuwe leden
Jeugdcommissie prestatief
Klaas Beurskens Voorzitter/bestuurslid
Danielle van Stralen Lijncoördinator meisjes A1, A2, A3 & B1, B2, B3
vacature Lijncoördinator meisjes C1, C2, C3, D1, D2, D3
Sidney Langerak Lijncoördinator jongens A1 & B1, B2
Sjang Selen Lijncoördinator jongens C1, C2
Colette Zinken-Hendriks Contactpersoon nieuwe leden
Jongste Jeugdcommissie
Colette Zinken-Hendriks Voorzitter/bestuurslid
Nicole Peters Lijncoördinator F
Marjoleine Schouten-van Helden Lijncoördinator E6
Janneke van Heijster Lijncoordinator E8
Colette Zinken-Hendriks Contactpersoon nieuwe leden
Kascontrole commissie
Rik van Baal Lid
Frans Seijsener Lid
Henk Vossen Lid
Keepersschool
Fred Cabooter Hoofdtrainer
Peter Baars Trainer
Julia Doensen Trainer
Rob Schreurs Trainer
Vico Simons Trainer
Ledenadministratie
Marian Linssen-Rijk Ledenadministrateur
Materiaalcommissie
Bart Aerts Voorzitter materiaalcommissie
Fred Cabooter Materiaalbeheer
Thijs Konings Materiaalbeheer
Adriaan Ottenheijm Materiaalbeheer
Vico Simons Materiaalbeheer
PR Commissie
vacature Lid Grafisch Ontwerper
vacature Lid Redacteur Website
vacature Lid Social Media Marketeer
Projecten / Nieuwbouw
Rob Thijssen Voorzitter
Vivienne Curvers - Donné Lid Werkgroep
Hubert Peters Lid Werkgroep
Floris van de Ven Lid Werkgroep
Marc de Jong Lid Werkgroep
vacature Lid Werkgroep
vacature Lid Werkgroep
Thomas Vossen Lid Werkgroep
Suzan van den Winkel Lid Werkgroep
Seniorencommissie
Jeroen Kessels Voorzitter/bestuurslid
vacature Lijncoördinator dames veteranen
vacature Lijncoördinator heren veteranen
vacature Lijncoördinator dames (jong) senioren
vacature Lijncoördinator heren (jong) senioren
vacature Lid Coördinator Flexhockey
Sponsorcommissie/Businessclub
Maaike Thissen-Heuvelings lid Businessclub
Suzanne Bisschops lid Businessclub
Ruben Linssen lid Businessclub
Bas van Soest lid Businessclub
Juulke Schobbers - Deinum lid Businessclub
Bram Janssen lid Businessclub
Niels Mulders lid Businessclub
Joop Allers lid Businessclub
vacature Lid
Stichting Hockey Extra (E&H rolstoelhockey)
Laurens Janssen Voorzitter
Hanno Lamers Penningmeester
Margot Schreurs Secretaris
Annelie Jacobs 2e Secretaris
Marloes Jacobs Bestuurslid
Marjolein Schoonen Bestuurslid
Technisch Management
Niels Papen Technisch adviseur
Nieke Laumans Technisch coördinator
Koen Verstraelen Technisch coördinator
Ron van Weerdt Technisch coördinator
Vertrouwenscontactpersonen
Chantal Simons Vertrouwenscontactpersoon
Marco Titulaer Vertrouwenscontactpersoon
Wedstrijdsecretariaat (en -planning)
Elles Borgemeester Wedstrijdsecretaris jeugd en jongste jeugd
Jackie Riether Wedstrijdsecretaris senioren
Nicole Peeters Wedstrijdsecretaris zaalhockey
Zaalhockeycommissie
Frank Raemakers Voorzitter/contactpersoon
Nicole Peeters Wedstrijdsecretaris zaalhockey