Trainingsschema

Dit schema loopt van 20-2-2021 t/m 31-3-2021
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:45 - 17:15 Meisjes D4 Robin Assel
Nienke Wielaard
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
15:45 - 17:15 Meisjes D5 Julie Dirkx
Mijntje Schouwenberg
Veld 3 (Vrijenbroek) - AB
15:45 - 17:15 Meisjes D6 Marcel Goumans Veld 3 (Vrijenbroek) - CD
16:45 - 18:00 Jongens E8-1 Sanne Ooms
Lara Peeters
Veld 4 (Vrijenbroek) - A
16:45 - 18:00 Jongens E8-2 Fabian Schreurs
Gies van Soest
Veld 4 (Vrijenbroek) - B
16:45 - 18:00 Meisjes E8-3 Daphne Raemakers Veld 4 (Vrijenbroek) - A
16:45 - 18:00 Meisjes E8-4 Karlijn Seijsener
Meike Dolfsma
Veld 4 (Vrijenbroek) - C
16:45 - 18:00 Meisjes E8-5 Isa Koppers
Laura Muyres
Veld 4 (Vrijenbroek) - C
16:45 - 18:00 Meisjes E8-6 Lok Yi Lam
Manon van Blommestein
Veld 4 (Vrijenbroek) - D
17:15 - 18:45 Jongens C3 Tom Titulaer
Quinten van Leeuwen
Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
17:15 - 18:45 Meisjes A6 Ron van Weerdt Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
17:15 - 18:45 Meisjes B1 Caspar Laumans Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
17:15 - 18:45 Meisjes B4 Minoesch Jacobs
Noor van Vliet
Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
17:15 - 18:45 Meisjes C1 Koen Verstraelen Veld 3 (Vrijenbroek) - AB
17:15 - 18:45 Meisjes C2 Erik Peeters Veld 3 (Vrijenbroek) - CD
17:15 - 18:45 Meisjes D1 Peter van Soest
Janneke van Heijster
Veld 5 (Maassenhof) - AB
17:15 - 18:45 Meisjes D2 Thijs Pubben Veld 5 (Maassenhof) - CD
17:15 - 18:45 Meisjes D3 Kirsten Werps - Aerts
Bastiaan van Straaten
Veld 6 (Maassenhof) - CD
17:15 - 18:30 Meisjes E8-1 Jill Thönnissen
Charlotte Veltmeijer
Veld 6 (Maassenhof) - A
17:15 - 18:30 Meisjes E8-2 Bas Muijsenberg Veld 6 (Maassenhof) - B
18:45 - 20:15 Jongens A2 Caspar Laumans Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
18:45 - 20:15 Jongens A3 Jelle Mulders Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
18:45 - 20:15 Jongens B1 Thijs Pubben Veld 5 (Maassenhof) - CD
18:45 - 20:15 Jongens D2 Stijn Nabben
Dennis Schoeren
Veld 6 (Maassenhof) - CD
18:45 - 20:15 Meisjes A1 Nieke Laumans Veld 5 (Maassenhof) - AB
18:45 - 20:15 Meisjes A3 Misja Geeratz
Daan de Brouwer
Veld 3 (Vrijenbroek) - CD
18:45 - 20:15 Meisjes A7 Danique Muisers Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
18:45 - 20:15 Meisjes A8 Hans Simons Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
18:45 - 20:15 Meisjes B2 Frank Raemakers Veld 3 (Vrijenbroek) - AB
18:45 - 20:15 Meisjes D9 Alexander van der Lee Veld 6 (Maassenhof) - AB
19:30 - 20:15 Bootcamp Trainingsgroep Veld 8 (Herungerberg) - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 18:00 Meisjes C4 Koen Verstraelen Veld 3 (Vrijenbroek) - AB
17:00 - 18:30 Jongens C1 Oliver Kurtz Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
17:00 - 18:30 Jongens C2 Tibbe Naarding
Siebe Steegh
Veld 5 (Maassenhof) - AB
17:00 - 18:30 Jongens C4 Ron van Weerdt Veld 5 (Maassenhof) - CD
17:00 - 18:30 Jongens D1 Thomas Langerak Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Lars Raemakers Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C9 Shine Theeuwen
Mindte Peters
Veld 6 (Maassenhof) - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D7 Klin van den Heuvel Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D8 Marcel Goumans
Sofie van de Riet
Veld 6 (Maassenhof) - AB
18:15 - 20:15 Keepers Julia Doensen
Fred Cabooter
Peter Baars
Rob Schreurs
Vico Simons
Veld 3 (Vrijenbroek)
18:30 - 20:00 Jongens A1 Henk Dongelmans Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A2 Ron van Weerdt Veld 5 (Maassenhof) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Lisette Wipkink Veld 5 (Maassenhof) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B5 Lars Raemakers Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B6 Ashley Pisa Veld 6 (Maassenhof) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B8 Klin van den Heuvel Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes C8 Rob Imming Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
18:45 - 20:15 Dames 2 Leo Nefkens Veld 7 (Herungerberg) - AB
18:45 - 20:15 Dames 5 Jimmy Hendrickx Veld 8 (Herungerberg) - AB
18:45 - 20:15 Dames 6 Patrick Roorda Veld 8 (Herungerberg) - CD
18:45 - 20:15 Dames Jong 2 Veld 7 (Herungerberg) - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Funkey Marjoleine Schouten-van Helden Veld 4 (Vrijenbroek) - B
16:00 - 17:00 Hockeyschool Marieke Peeters-Vossen
Marjolein Uphoff-Raaijmakers
Veld 4 (Vrijenbroek) - CD
16:00 - 17:00 Jongens E6-1 Paul Jacobs Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - C
16:00 - 17:00 Jongens E6-2 Cas Bisschops
Floris Klaassens
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - D
16:00 - 17:00 Jongens F1 Stijn Vos
Nicole Peters
Veld 3 (Vrijenbroek) - A
16:00 - 17:00 Jongens F2 Nicole Peters
Stijn Vos
Veld 3 (Vrijenbroek) - B
16:00 - 17:00 Meisjes E6-1 Adrien Dijkmans Veld 2 (Vrijenbroek) - C
16:00 - 17:00 Meisjes E6-2 Janneke van Heijster Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - B
16:00 - 17:00 Meisjes E6-3 Emmalie Bouwman
Fleur van den Ham
Veld 2 (Vrijenbroek) - A
16:00 - 17:00 Meisjes E6-4 Joost van der Ven Veld 2 (Vrijenbroek) - B
16:00 - 17:00 Meisjes E6-5 Jonas Verhoeckx
Mathijs Pubben
Veld 2 (Vrijenbroek) - D
16:00 - 17:00 Meisjes E6-6 Tessy Bongaerts Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - A
16:00 - 17:00 Meisjes F1 Ineke Bouten-Smulders
Jolanda Smulders
Veld 3 (Vrijenbroek) - B
16:00 - 17:00 Meisjes F2 Beau Nellissen
Marnix Pubben
Veld 3 (Vrijenbroek) - C
16:00 - 17:00 Meisjes F3 Ynske Kuik Veld 3 (Vrijenbroek) - D
16:00 - 17:00 Meisjes F4 Mijntje Schouwenberg Veld 3 (Vrijenbroek) - D
16:00 - 17:00 Meisjes F5 MIX Yoshua Geomini Veld 4 (Vrijenbroek) - A
16:00 - 17:00 Meisjes F6 Lisa Geurts
Sam Dahler
Veld 4 (Vrijenbroek) - B
16:00 - 17:00 Meisjes F7 Nanne Bakkers
Esmee Schnock
Veld 4 (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:15 Jongens E8-1 Joram Dings Veld 4 (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:15 Jongens E8-2 Isa Koppers
Laura Muyres
Veld 4 (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:30 Meisjes B7 Laura Lemmen Veld 6 (Maassenhof) - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C5 Caspar Laumans Veld 5 (Maassenhof) - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C6 Koen Verstraelen Veld 5 (Maassenhof) - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C7 Ron van Weerdt Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D1 Peter van Soest
Janneke van Heijster
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D3 Edward Blok
Nicole Peters
Veld 3 (Vrijenbroek) - AB
17:00 - 18:15 Meisjes E8-1 Marleen Heuvelmans-Jacobs Veld 6 (Maassenhof) - CD
17:00 - 18:15 Meisjes E8-2 Sanne Ooms
Lara Peeters
Veld 4 (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:15 Meisjes E8-3 Daphne Raemakers Veld 2 (Vrijenbroek) - B
17:00 - 18:15 Meisjes E8-4 Yoshua Geomini
Luca Merkx
Veld 3 (Vrijenbroek) - C
17:00 - 18:15 Meisjes E8-5 Tessy Bongaerts
Mijntje Schouwenberg
Veld 3 (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:15 Meisjes E8-6 Manon van Blommestein
Lok Yi Lam
Veld 2 (Vrijenbroek) - A
17:30 - 19:00 Meisjes A1 Nieke Laumans Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Jongens B2 Sidney Langerak Veld 6 (Maassenhof) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A4 Ron van Weerdt Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A5 Stijn Nabben
Nout Peeters
Veld 6 (Maassenhof) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B1 Caspar Laumans Veld 5 (Maassenhof) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B2 Frank Raemakers Veld 3 (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes C2 Koen Verstraelen Veld 5 (Maassenhof) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes D9 Arisha Khan
Alexander van der Lee
Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
18:45 - 20:15 Dames 7 Veld 8 (Herungerberg) - AB
18:45 - 20:15 Dames Jong 3 Jan Willem Ruts Veld 8 (Herungerberg) - CD
18:45 - 20:15 Heren Jong 1 Veld 7 (Herungerberg) - CD
18:45 - 20:15 Heren Jong 2 Veld 7 (Herungerberg) - AB
18:45 - 20:15 Jongens C3 Thijs Pubben Veld 3 (Vrijenbroek) - AB
19:00 - 20:15 Dames 1 Nieke Laumans Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek)
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:15 - 17:45 Meisjes C1 Koen Verstraelen Veld 4 (Vrijenbroek) - AB
17:00 - 18:30 Instroomtraining Trainingsgroep Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
17:00 - 18:30 Jongens C4 Milan Bisschops
Wessel Joosten
Veld 3 (Vrijenbroek) - CD
17:00 - 18:30 Jongens D2 Lars Wielaard
Dennis Schoeren
Veld 3 (Vrijenbroek) - AB
17:00 - 18:30 Meisjes B8 Sofie van de Riet Veld 6 (Maassenhof) - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D2 Thijs Pubben Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D4 Charlotte Veltmeijer
Jill Thönnissen
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D5 Ron van Weerdt Veld 5 (Maassenhof) - CD
17:00 - 18:30 Meisjes D6 Esmée Gerhards Veld 5 (Maassenhof) - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D7 Klin van den Heuvel Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
17:00 - 18:30 Meisjes D8 Meike Dolfsma
Karlijn Seijsener
Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Jongens A1 Henk Dongelmans Veld 3 (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Jongens A2 Koen Boom Veld 3 (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Jongens A3 Jelle Mulders Veld 5 (Maassenhof) - AB
18:30 - 20:00 Jongens B1 Thijs Pubben Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:15 Meisjes A2 Ron van Weerdt Veld 5 (Maassenhof) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A3 Daan de Brouwer
Misja Geeratz
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A7 Danique Muisers Veld 6 (Maassenhof) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A8 Lynn Langen Veld 6 (Maassenhof) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B3 Lisette Wipkink Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B4 Minoesch Jacobs
Noor van Vliet
Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
18:45 - 20:15 Dames Jong 1 Veld 7 (Herungerberg) - AB
18:45 - 20:15 Heren 2 Veld 7 (Herungerberg) - CD
19:30 - 20:15 Bootcamp Trainingsgroep Grasveld 9 (Herungerberg grasstrook)
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 Jongens F1 Sem Nellissen Veld 3 (Vrijenbroek) - A
16:00 - 17:00 Jongens F2 Justin Geomini Veld 3 (Vrijenbroek) - B
16:00 - 17:00 Meisjes E6-1 Liesbeth Litjens Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - C
16:00 - 17:00 Meisjes E6-2 Janneke van Heijster Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - D
16:00 - 17:00 Meisjes F1 Minke Wiersma
Ella Remkes
Veld 3 (Vrijenbroek) - B
16:00 - 17:00 Meisjes F2 Aiko Kuppens
Nanne Bakkers
Veld 3 (Vrijenbroek) - C
16:00 - 17:00 Meisjes F3 Juul Sasabone
Meggy Berden
Veld 3 (Vrijenbroek) - D
16:00 - 17:00 Meisjes F4 Luca Merkx
Pepijn Boots
Veld 3 (Vrijenbroek) - D
16:00 - 17:00 Meisjes F5 MIX Imke Hendrikse
Elyse Schouten
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - A
16:00 - 17:00 Meisjes F6 Linn Thönnissen
Nina Blok
Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - B
16:00 - 17:00 Meisjes F7 Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:00 Jongens E6-1 Paul Jacobs Veld 4 (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:00 Jongens E6-2 Maxim de Kleermaeker
Wout Thijssen
Veld 4 (Vrijenbroek) - B
17:00 - 18:30 Meisjes C3 Lars Raemakers Veld 5 (Maassenhof) - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C4 Koen Verstraelen Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C5 Maartje Ramakers Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C6 Esmée Gerhards
Romy Gerhards
Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C7 Laura Lemmen Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
17:00 - 18:30 Meisjes C8 Eva Jacobs
Kristi Imming
Veld 6 (Maassenhof) - AB
17:00 - 18:30 Meisjes C9 Indy Hesseling
Yinte Kuijpers
Veld 6 (Maassenhof) - CD
17:00 - 18:00 Meisjes E6-3 Ella Remkes
Minke Wiersma
Veld 3 (Vrijenbroek) - A
17:00 - 18:00 Meisjes E6-4 Justin Geomini
Sem Nellissen
Veld 3 (Vrijenbroek) - B
17:00 - 18:00 Meisjes E6-5 Aiko Kuppens
Nanne Bakkers
Veld 3 (Vrijenbroek) - D
17:00 - 18:00 Meisjes E6-6 Joram Dings
Guus Steeghs
Veld 3 (Vrijenbroek) - C
18:30 - 20:00 Jongens B2 Sidney Langerak Veld 3 (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Jongens C1 Oliver Kurtz Veld 3 (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Jongens C2 Siebe Steegh
Tibbe Naarding
Veld 6 (Maassenhof) - AB
18:30 - 20:00 Jongens D1 Thomas Langerak
Rob Thijssen
Veld 5 (Maassenhof) - AB
18:30 - 20:15 Keepers Fred Cabooter Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A4 Ron van Weerdt Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes A5 Nout Peeters
Stijn Nabben
Veld 6 (Maassenhof) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes A6 Jan Willem Ruts Veld 1 Helichem - Hoofdveld (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B5 Lars Raemakers Veld 5 (Maassenhof) - CD
18:30 - 20:00 Meisjes B6 Romy Gerhards
Esmée Gerhards
Veld 2 (Vrijenbroek) - AB
18:30 - 20:00 Meisjes B7 Laura Lemmen Veld 2 (Vrijenbroek) - CD
18:45 - 20:15 Dames 4 Veld 7 (Herungerberg) - AB
18:45 - 20:15 Dames Jong 1 Veld 7 (Herungerberg) - CD
18:45 - 20:15 Dames Jong 4 Lennart Driessen Veld 8 (Herungerberg) - CD
18:45 - 20:15 Heren 6 Veld 8 (Herungerberg) - AB
19:30 - 20:15 Bootcamp Trainingsgroep Grasveld 9 (Herungerberg grasstrook)